Szakeladó (szerszám-műszaki)

  • Cég neve

    OBI Hungary Retail Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János u. 23.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Magyarországon 31 áruházunkban közel 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.
Közösségünk gazdag és sokszínű, nyitottan állunk a különböző nézőpontokhoz. Célunk, hogy megbecsülő és diszkrimináció mentes munkakörnyezetet teremtsünk, ahol az egyéni erősségek kerülnek fókuszba.
Munkakultúránk alapvető része, hogy mindenkinek lehetőséget biztosítsunk a fejlődésre.
Felelősséget vállalunk a környezetünk és a társadalom iránt és mindenkit támogatunk abban, hogy fenntarthatóbb otthont teremtsen.
Munkánk során praktikus és kreatív módon segítünk vásárlóinknak megvalósítani saját DIY ötleteiket.
Hiszünk abban, hogy az új és kreatív megközelítések révén túlléphetünk a megszokott kereteken.
Csatlakozz csapatunkhoz és éljük át együtt az alkotás örömét!

#alkotokedv #kozosség #sokszinuseg #felelosegvallalas #fejlodes #obihr

Főbb feladatok, munkák

  • Teljes körű információt és tanácsot adsz a vásárlóink számára
  • Pontosan felméred az igényeket és szakszerűen értékesítesz
  • Kezeled a rendeléseket
  • Kapcsolatot tartasz a vásárlókkal
  • Biztosítod az áruház feltöltöttségét

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettséggel és/vagy szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalattal rendelkezel
  • Ismered a felelősségi körbe tartozó termékeket (pl. kerti gépek, szerszámok, stb.)
  • Vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség vagy
  • Jó csapatjátékos vagy

Amit kínálunk

  • 100 %-os vasárnapi pótlék
  • AYCM (All You Can Move)
  • Bérlet támogatás
  • Céges rendezvények
  • EAP (Employee Assistance Program)
  • Dolgozói vásárlói kedvezmény
  • Tréningek és továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros