Szakbolti értékesítő-eladó/országos helyettesítő Jászberény

  • Cég neve

    Bálint és Társai Kft.

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az üzlet folyamatos működésének biztosítása
  • értékesítő feladatok ellátása
  • üzletbe betérő érdeklődők tájékoztatása, kiszolgálás
  • készlet kezelés, árukiadás
  • számla írás, pénztárgép kezelés
  • üzletvezető, üzletvezető helyettes feladatainak ellátása
  • országosan helyettesítési feladatok ellátása

Elvárások

  • ügyfélcentrikusság
  • minimum középfokú végzettség
  • önálló munkavégzés, felelősség tudat
  • precíz és pontos munkavégzés
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • vevőközpontúság
  • Mobilitás: Időszakosan lakóhelytől távol eső üzleteinkben kollégák helyettesítése, akár hosszabb időtartamra is

Amit kínálunk

  • biztos cég, biztos háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • anyagi megbecsülés
  • jó munkakörülmények

Céginformáció

Cégünk szakáruházába szakbolti értékesítő, eladó munkakörbe kollégát keresünk. Időszakosan lakóhelytől távol eső üzleteinkben kollégák helyettesítése, akár hosszabb időtartamra is

Telefonon keresztül nem áll módunkban jelentkezéseket elfogadni ill. tájékoztatást adni!

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a profession. hu weboldalán keresztül a Jelentkezem gombra kattintva!