Szakács

  • Cég neve

    Virtu Étterem Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Konyhai csapatunkat szeretnénk bővíteni szakács kollégával a Virtu éttermünkben a MOL Campus 28-ik emeletén. Heti négy nap (szerdától-szombatig) munkavégzésbe egy műszakos munkarendbe keresünk motivált munkatársat. Az alapfeladat leírása: a sous-chef irányítása mellett
  • szerviz és tálalás irányítása
  • felelős az ételek elkészítéséért a menü alapján, az ételek minőségének és ízvilágának megtartása mellett a Head Chef utasításai szerint
  • rendelés leadása a sous-chef felé
  • receptúrák betartatása
  • felelősségvállalás a konyha összes munkájáért és munkatársáért.

Az értékek amiket képviselünk:
  • Dolgozói élmény megteremtése
  • Tökéletes vendégélményre való törekvés minden nap
  • Csapatmunka

Elvárások

  • 1-3 év tapasztalat szakaács pozícióban
  • Releváns szakmai végzettség
  • Azonos pozicionálású étteremben valós szakmai helytállás
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos és motivációs képesség

Előnyt jelent

  • Korábbi munkahelyekről szerzett pozitív referencia
  • Fiatalos gondolkodás és lendület
  • Multinacionális környezetben és/vagy külföldön szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Budapest egyik legelegánsabb munkakörnyezete
  • Kiemelkedő kereset
  • Professzionális szakmai háttér
  • Magas színvonalú klasszikus vendéglátás, támogató környezet
  • Karrier- és előrelépési lehetőség, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai tréningek, utazások, egyéni képzési lehetőség
  • Több évtizedes sikeres, stabil céges háttér

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A VIRTU Étterem Kft. üzemelteti a MOL Campus két éttermét: a földszinten található ZAZIE Bistro&Bar és a 28.emeleten elhelyezkedő VIRTU Restaurant vendéglátóhelyeket.
Cégcsoportunk a HG Media Group az alábbi termékekről is ismert: Hamu és Gyémánt, Vince Magazin, Adventi Vásár a Bazilikánál, Cigar Tower, iFactor influenszerek.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat, és jelölj meg fizetési igényt!