Szakács

  • Cég neve

    Vakvarjú Csónakház Kft.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest, Vízisport utca 12.

  • Fizetés

    Nettó 550e Ft havi bér Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Gyönyörű dunai panorámával, hatalmas terasszal, egyedi stílussal képviselt VakVarjú Csónakház Éttermünk Szakács pozícióba keresi legújabb munkatársát.

Elvárások

Számunkra fontos, hogy egyéniség legyél és munkádat precizitás jellemezze.

Amit kínálunk

  • Nettó 35.000 Ft / nap
  • Napi étkezés biztosítása
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Stabil, cégcsoport szintű háttér
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

VakVarjú Csónakház tagja a Budapest több pontján működő VakVarjú Éttermeknek, illetve a Budapest Party Service-nek, mely Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cége, immár 20 éve. Cégcsoportunkhoz tartozik további három önkiszolgáló étterem: Bodza Bistro, Mákvirág Étterem (TV2), Adásszünet (MTVA) és a Monkey Bistro a Várkert Bazárban. Illetve az idei évben nyílt Dobay Cukrászda.
Így nem is kérdés, hogy egy stabil lábakon álló cégcsoportról beszélünk! :)

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődésed, ne habozz, kattints a "Jelentkezem" gombra! :)