Szakács

  • Cég neve

    TORNAI PINCÉSZET Kft.

  • Munkavégzés helye

    8478 Somlójenő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Alapanyagok, félkész és készételek kezelése.
Alapanyag beszerzés.
Kalkulációk az alapanyagfelhasználáshoz, költséghatékony üzemeltetés.
Étlaptervezés a szezonalitás figyelembevételével.
Minőségi ételek készítése és tálalása.
Kisegítő személyzet munkájának irányítása, összehangolása.
Az előírt higiéniai és egyéb szabályok betartása és betartatása.

Elvárások

Középfokú szakirányú végzettség és legalább 2 éves szakmai tapasztalat.
Személygépkocsivezetői engedély és saját autó.
Precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság.
Nyugodt, kiegyensúlyozott alkat, ápolt megjelenés.
Nyitottság az új alapanyagok és technológiák iránt.
Vendégorientált szemlélet és nagyfokú szakmai alázat.

Amit kínálunk

Önálló munkavégzés.
Fiatal, lendületes csapat, családias munkahelyi légkör.
Innovatív szemlélet, igényes munkakörnyezet.
Korszerű technológiával felszerelt konyha.
Bejárás támogatás kiemelkedő mértékben.
Szép kártya juttatás.
Cégcsoportos dolgozói kedvezmények.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Somló legnagyobb borászata, a több, mint 75 éves múltra visszatekintő Tornai Pincészet bővülő csapatába keresi megbízható, munkájára és környezetére igényes, önállóan dolgozni tudó kollégáját.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.