Szakács / szakácssegéd

  • Cég neve

    SZABÓ NÁNDOR BÉLÁNÉ E.V.

  • Munkavégzés helye

    7621 Pécs, Hunyadi János utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 310e - 360e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szakács / szakácssegéd pozícióba, keresünk szakács munkatársat.
Húsok, tészták, levesek, szószok elkészítéséhez keresünk szakembert.

Elvárások

Éttermi konyha tapasztalat szakács pozícióban szükséges!!!
Tisztaságra igényes, rendszerető munkatársat keresünk.

Előnyt jelent

Ha van tapasztalatod és nyitott vagy várunk szeretettel...

Amit kínálunk

Heti 4 nap munka, vasárnap és ünnepnapokon nem kell dolgozni.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Ha nem küldesz önéletrajzot, kérlek írd le nekünk pár sorban hol tanultál és hol dolgoztál eddig szakácsként ...
Köszönjük!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!