Szakács

  • Cég neve

    SPIRIT HOTEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    9600 Sárvár, Vadkert körút 5.

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ételek magas színvonalon történő elkészítése, majd azok tálalása és tárolása,
A rábízott feladatok maradéktalan, szakszerű elvégzése

Elvárások

szakmai tapasztalat
középfokú szakirányú végzettség
pontos, precíz munkavégzés
kreativitás,

Előnyt jelent

Több éves szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk

Korrekt fizetés
stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet,
tervezhető munkarendet,
hosszútávú munkalehetőséget,
kedvezményes melegétkeztetést,
útiköltség térítést,
ünnepi, közösségi rendezvényeket,
kedvezményes üdülési lehetőséget partnerszállodáinkban,
fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket.
indokolt esetben lakhatás biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Egy igazán különleges szálloda figyelemre méltó csapatot igényel. A Spirit Hotelben valami igazán elsőrangút alkottunk: egy egyedülálló szálloda, amely óriási wellnessrészlegével, a világ minden tájáról származó kezelésekkel, a legkiválóbb alapanyagokkal, a legjobb gasztroélményekkel, valamint számtalan szórakozási lehetőséggel csábítja vendégeit.
De nem csak ezeknek köszönhető az igazi Spirit-élmény, hanem a kollégáinknak! Mi együtt valósítjuk meg a varázslatot! Munkatársaink vendégszeretete, az állandó figyelmesség, az arcokon meghúzódó öröm biztosítja azt az élményt, amiért mindig jó hozzánk visszatérni.
Ezért is fontos számunkra, hogy kivételesen tehetséges embereket vegyünk fel.

Jelentkezés emailben, fényképes önéletrajz megküldésével.