Szakács

  • Cég neve

    Spíler Original

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Király utca 13.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapest ikonikus éttermébe, a Spíler Original-ba keresünk szakács kollégát. A Spílerben dolgozni egy életérzés, mintha mindig a város legjobb bulijában lennél az egyik házigazda. Jó érzéssel tölt el a nap végén, hogy tudod, a vendégek nagy része vissza fog térni, nem csupán az ínycsiklandozó ételek és fantasztikus koktélok miatt, hanem azért is, mert olyan varázslatos élményben volt része, hogy ő is egy Nagymenőnek, egy igazi Spílernek érezhette magát ma  és ebben a Te munkádnak óriási része volt
  • Egy csapatjátékost keresünk, aki könnyen megérteti magát munkatársaival, hosszú távon tervez, megbízható munkahelyet keres illetve ismeri és szereti a magyar és a nemzetközi konyhát.
  • Az étterem a remek lokációnak, csapatnak és étlapnak köszönhetően rendkívüli népszerűségnek örvend a hazai és külföldi vendégek körében.
  • Az ételeink magas színvonalon, receptúra szerint történő elkészítése.
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása.
  • Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata.
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása.

Elvárások

  • van releváns szakács tapasztalatod (legalább 1-3 év) és fontos számodra a további fejlődés
  • ha szereted a mai, modern magyar és nemzetközi konyhát
  • ha fontos, hogy egy szakképzett csapat tagja légy
  • szereted a pörgést és a fiatal józan életet élő, összetartó csapatot
  • ha szeretnéd megismerni, hogy hogyan működik egy étterem, melynek több testvérétterme és termelőkonyhája is van, így Magyarország egyik vezető vendéglátóipari cégéhez tartozik

Amit kínálunk

  • Kiegyenlített óraszám télen és nyáron is
  • Szakmai tulajdonos, így a stabil működés biztosított, mint ahogy az is volt az egész 2020-as évben, az étterem ugyanis folyamatosan működött többféle kiszállításra
  • Egy cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több, mint 10 étterme van Budapesten, így kipróbálhatod magad máshol is
  • Versenyképes kereset
  • Jófej, befogadó és becsületes fiatalos csapat
  • Biztos háttér, kiszámítható munkabér
  • Fejlődési lehetőség magasabb pozícióba, akár a cégcsoport többi éttermében
  • Kiváló munkafeltételek
  • Korlátlan fitnesz bérlet ( a fitnesz, a funkcionális részleg és a wellness részleg/ medence használata )
  • 30% kedvezmény éttermeinkben

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.