Szakács

  • Cég neve

    SHOPINGMAX Kft.

  • Munkavégzés helye

    7678 Abaliget

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az Abaligeti Denevér Bisztró, ami egy szezonális évi 6 hónap nyitvatartású bisztró, önálló vezetése.

  • Éttermünk bisztró jellegű ételkínálattal üzemel, gyros, egytálételek, burgerek, tészták, frissensültek készítése a feladat.
  • Munkafolyamatok irányítása, ellenőrzése
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Áru rendelés, készletezés
  • Előre lekötött csoportok étkeztetése

Elvárások

  • Környezetére és saját magára igényes személyiség.
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság.
  • A konyha tisztán tartatása, az előírások betartása, betartatása
  • Nyitott, pozitív személyiség

Előnyt jelent

Ideális lehet akár egy volt vendéglátós vállalkozó, szakácsnak, aki stresszmentesen folytatná a tevékenységét, úgy, hogy egy működő, állandó vendégkörrel rendelkező kirándulóhely, teljesen felszerelt éttermét üzemeltetné.

  • Feltétel a fedhetetlenség
  • Jó szervező készség
  • Csapat vezetésére alkalmas

Amit kínálunk

  • Festői vidéken a Duna-Dráva nemzeti parkban, az Abaligeti Cseppkőbarlang közvetlen szomszédságában, egy álladó vendégkört biztosító kirándulóhely, kemping, csónakázótó, ami egy kiemelt turisztikai célpont. Évi 100-150 előre lekötött kiránduló csoport fogadására berendezkedve.
  • Pécstől mindössze 18 km-re. Ha megfelelő referenciákkal rendelkezel, teljes önállóságot biztosítunk a hely üzemeltetésében
  • Teljesen felújított, jól felszerelt, igényes konyhával.
  • Az étterem emeleti klimatizált apartmanjában akár szállást is tudunk biztosítani, céges autót tudunk használatra adni.
  • Párok jelentkezését is várjuk!
  • Ideális lehet még téli idénymunkán külföldön dolgozóknak, akik így biztosíthatják a kieső időben a kereseti lehetőségüket.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Shopingmax Kft