Szakács

  • Cég neve

    Sas 11 Vendéglátó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Szent István tér 6.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 650e Ft havi bér Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szakács V. kerület
Keressük tapasztalt szakács kollégánkat, teljes munkaidőben csapatbővítés miatt.
Bisztró jellegű éttermünkben magyaros és új felfogású ételekkel, naprakész gépparkkal, technológiával dolgozunk.
Vendégeinknek a la carte étlappal készülünk. Saját cukrász és pék termékekkel rendelkezünk, éjszakai felfőző kolléga segíti a munkánkat.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
• több éves szakács tapasztalattal rendelkezel.
• ismered a technológiákat,
• aktív, lojális kolléga vagy, aki velünk együtt tud és akar fejlődni,
akinek számíthatunk a pontos megjelenésére, igényes munkájára.

Amit kínálunk

Amit nyújtunk:
Bérezés: 2800-3200 Ft / óra, teljesítmény alapú bérezés
Forgalom alapú havi prémium már a betanulási idő után, hűségbónusz.
Napi 13 óra, havi 180-200 órával, 500 000 - 650 000 Ft, Fizetés havonta.
8 órás bejelentés, egész éves állás, fejlődési lehetőség.

8 éve nyitva lévő borbár & Bistro, 5. kerület, Szent István Tér, Bazilika