Szakács Rendezvénykonyhára (meleg-/ hidegpálya)

  • Cég neve

    Budapest Party Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1145 Budapest, Róna utca 174.

  • Fizetés

    Nettó 2 800 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Rendezvénykonyhánkon a legkülönbözőbb ételek elkészítését tapasztalhatod, sokoldalú, kreatív, folyamatosan megújuló technikáinkkal.
Ha szeretnél tanulni és fejlődni, a legjobb helyen jársz!

Elvárások

Precizitás, szakmai tapasztalat, lojalitás, megbízhatóság, kreativitás, kollegialitás.

Amit kínálunk

  • Nettó 2800 Ft / óra
  • 4-5 napos munkahét
  • Törzsidő: 6:00 - 18:00, beosztás szerint
  • Napi étkezés  és kávé biztosítása
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Izgalmas rendezvények, változatos munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, cégcsoport szintű háttér
  • Vidám, segítőkész, támogató kollégák

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Budapest Party Service Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cége, amely mellett több saját rendezvényhelyszínt is üzemeltetünk immár 21 éve.

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődésed, ne habozz, kattints a "Jelentkezem" gombra! :)