Szakács

  • Cég neve

    PROFÁTÓ Invest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Szabadkai utca 29.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 480e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Mediterrán típusú ételek elkészítése, kiszállításhoz.

Elvárások

Vendégcentrikus gondolkodású, munkájára igényes kollégák jelentkezését várjuk.
Munkarend: heti 3-4 nap. Bérfizetés havi rendszerben.

Előnyt jelent

Mediterrán konyha ismerete előny, de nem alapfeltétel.

Amit kínálunk

Bér nettó 30.000 Ft/nap, 12  órás munkanapok esetén.
Napi étkezés, kávé, személyzeti üdítő.
Hosszútávú együttműködés esetén hűségprogramot ajánlunk, ami a munkabér folyamatos emelkedését jelenti a munkaviszonyban töltött évek után. Napi 950-3350.- ft/ nap, évenkénti váltásban.
Légkondícionált konyha.

Céginformáció

Az Capri pizzériák az elmúlt 13 évben a környék kedvelt éttermeivé váltak. Ezalatt három Capri éttermet és egy ezeket kiszolgáló háttéregységet létesítettünk Budapesten. Innen látjuk el éttermeinket saját készítésű deszertjeinkkel, sous-vide húsokkal, házi tésztával.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja fényképes önéletrajzát!