SZAKÁCS , PIZZASZAKÁCS

  • Cég neve

    Veranda Étterem Kft

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Kopaszi-gát

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 3 000 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Feladatok, melyek Szakács kollégáinkra várnak:
• nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek elkészítése
• ételek ízesítése, szakosított tárolása, adagolása, tálalása
• az előírt technológiai és hatósági folyamtok betartása
• az elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése • munkakörnyezet tisztaságának biztosítása

Elvárások

• szakirányú végzettség
• 3-5 év szakmai tapasztalat
• elkötelezett, szakmáját szerető
• munkatervezési és szervezési készség
• jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

• Jövedelem: 30.000 Ft kezdő napibér
• Személyzeti étkezés, kávé
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Stabil, kiszámítható munkarend és stabil tulajdonosi háttér Jelentkezési lehetőség fényképes önéletrajzzal és a „VERANDA” megnevezésével

Céginformáció

Budapest egyik kiemelkedő gasztronómiai cégcsoportja Szakács, Pizzaszakács kollégákat keres a Kopaszi-gáton lévő Veranda Restaurant Pasta & Pizza étterembe Biztos háttérrel rendelkező éttermeink, egyedi ízlésvilággal és stílussal rendelkeznek. Lendületesen bővítjük és fejlesztjük ezen éttermeinket, ennek is köszönhető, hogy színvonalas munkalehetőséget teremtünk, mind a meglévő, mind a leendő kollégáink részére egy csodálatos környezetben.

Jelentkezési lehetőség fényképes önéletrajzzal és a „VERANDA” megnevezésével