Szakács / pizzaszakács

  • Cég neve

    Mucsi Nándor és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    6720 Szeged

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • éttermünk étel kínálatának elkészítése, az ételek tálalása
  • az ételkészítési sztenderdek maximális, következetes betartása a főzés, tálalás során, beleértve a munkafolyamatokat, higiéniai elvárásokat
  • a konyha gazdálkodásának betartása

Elvárások

  • magabiztos szakmai tudással bírsz
  • csapatjátékos vagy
  • pontosan, precízen dolgozol nyomás alatt is
  • megbízható és önálló vagy
  • igényes vagy a környezetedre és a munkádra

Előnyt jelent

  • szakmai végzettség
  • releváns munkatapsztalat

Amit kínálunk

Tisztelt Álláskereső!

Szegeden az Oroszlán utcában elhelyezkedő Rudi és Fickóba keresünk tapasztalt Szakács/pizzaszakács kollégát. Fiatalos csapat, szakmai fejlődési lehetőség, igényes vendégkör a város egyik leghangulatosabb kávézójában, ahol reggeli különlegességek, helyben sütött péktermékek, házi készítésű tészták és hamisítatlan nápolyi pizza várja a hozzánk betérőket.

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, önállóan tudsz dolgozni, precíz vagy és a szakmai alapok nem okoznak nehézséget. Ha szeretnél szakmailag fejlődni, ételeiddel mosolyt csalni a vendégeink arcára, vagy éppen elmerülni az olasz gasztronómia nagyszerű fogásaiban, itt a helyed!

Munkarend: Heti 4-5 nap, 40-45 óra, bérezés megegyezés alapján