Szakács

  • Cég neve

    Pest-Buda Hotel & Bistro

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Fortuna utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Igazi friss magyar kisvendéglő, a nagymama konyhája a legjobb alapanyagokból: szeretnénk megmutatni, hogy az egyszerű, letisztult, házias magyar konyha is lehet kiváló és korszerű, de ehhez Te is kellesz!

Feladataid közé tartozik majd:
  • Az ételeink magas színvonalon, receptúra szerint történő elkészítése;
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása;
  • Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata;
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása.

Elvárások

Nálunk a helyed, ha:
  • Szakmai fejlődésre vágysz, de van már ezen a területen szerzett tapasztalatod;
  • Ha rajongsz a magyar konyháért;
  • Szereted a nyüzsgő mindennapokat;
  • Nyitottan állsz a csapatmunkához.

Előnyt jelent

Örülünk ha, van:
  • Hasonló stílusú konyhán szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Modern munkakörnyezet és felszerelés;
  • Minőségi alapanyagok;
  • Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség szakmai tréningekkel;
  • Sporttámogatás AYCM kártyával;
  • Belső ajánlási program;
  • Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;
  • Rugalmas és kiszámítható beosztás, versenyképes fizetés;
  • Személyzeti étkezés;
  • Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat.

Céginformáció

Céginformáció:

Otthonos hangulatával, házias ételeivel és magyar boraival 1696-ra nyúlik vissza a Pest-Buda története, ahol nem csak egy klasszikus magyar étteremmel várjuk vendégeinket, de egy stílusos boutique hotellel is a Budai Vár szívében.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű szakmai önéletrajzod.