Szakács

  • Cég neve

    Patisserie és Más Kft.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Andrássy út 112.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 600e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szakács kollégákat keresünk a Csók Bisztróba!

Kreatív vagy? Érdekelnek az új kihívások? Vegyél részt új brunch menünk tervezésében és finomhangolásában!

Nálunk a minőség és a felejthetetlen vendégélmény az első, amihez minden kreatív ötletet be is vetünk.

Alkoss velünk!

Feladatok közé tartozik:
Olyan magas minőségű ételek elkészítése illetve tovább feldolgozása, mely nagy mértékben hozzájárul, az egységben a vendégélmény kialakulásához. Á la carte és bankett részleg kiszolgálása egyaránt.

Elvárások

Megbízható, precíz, magára és környezetére igényes, önállóan dolgozni tudó, motivált és a csapat egészére pozitívan ható személyt keresünk.

Előnyt jelent

1-3 év hasonló helyen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Főállású bejelentés
nettó órabér minimum 2300-2700 Ft
változatos feladatok, gyönyörű munkakörnyezetben
megbecsülés
munkaruha és személyzeti étkezés
karrier- és előre lepési lehetőség, ha fejlődni szeretnél
céges kedvezmény az étteremben és partner éttermünkben is
hosszú távon számítunk rád!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A belváros szívében újonnan nyíló bisztrónkba, keressük szakács kollégánkat!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát.