Szakács / Műszakvezető

  • Cég neve

    BENGER Vendéglátó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Retek utca 12.

  • Fizetés

    Nettó 2 800 - 3 000 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szenvedélyed az olasz gasztronómia és szívesen lennél egy vadonatúj étterem nyitó csapatának tagja?
Ne is keresgélj tovább !
Szakács, Műszakvezető pozícióba keressük csapattagjainkat.

Elvárások

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat.
  • Gyors tempójú munka környezethez való alkalmazkodás, önálló munkavégzés.
  • Pozitív hozzáállás és tudásvágy.
  • Csapatjátékos szemlélet és erős munkaetika.

Amit kínálunk

  • Fiatalos és támogató munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzés és olasz nyelvtanulás minden héten
  • 13 éves múlttal rendelkező cégcsoport stabil háttere
  • Karrier fejlődési és fejlesztési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés
        •  2.800 - 3.000 Ft/ órától

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Mi nem csak egy éttermet nyitunk, hanem egy családot alapítunk.
Ha valódi szenvedéllyel rendelkezel a vendéglátás iránt, bírod a pörgést, és az a vágy hajt, hogy részese legyél valami rendkívülinek, várjuk jelentkezésed!

Fényképes önéletrajz csatolásával várjuk jelentkezésed!