Szakács

  • Cég neve

    Mandala Fogadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    2459 Rácalmás, Jankovich Miklós köz 1.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A Chef teljes körű támogatása
  • Kalkulációk és receptúrák betartása
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Raktárkészlet-ellenőrzés
  • Konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása
  • Tanulók és a kisegítők munkájának ellenőrzése
  • Saját munkaterület tisztántartása
  • Jó kapcsolat kialakítása az F&B részleggel
  • Szakmai irányelvek maradéktalan betartása.

Elvárások

  • Minimum 1 év A’ la carte éttermi/szállodai tapasztalat, szakács pozícióban
  • Tiszta és önálló munkavégzés
  • Szenvedélyes és csapatjátékos személyiség
  • Megbízhatóság és pontosság
  • Kreatív szemlélet, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • HACCP rendszer ismeret, Word és Excel tudás

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés
  • Korrekt feltételek szerint, egy megbízható és hosszútávú lehetőség kereteiben
  • Színes, változatos munka és ügyfélkör egy négycsillagos szállodában
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Vidám, dinamikus csapat

Céginformáció

Rácalmáson található Jankovich Hotel**** & Étterem csapatába keresünk Szakács kollégát, teljes munkaidős foglalkoztatásra.
Célunk, hogy szállodánk étterme erősítse a vidéki gasztronómiát, ennek eléréséhez keresünk hasonló eszméjű és szenvedélyű munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát.