Szakács

  • Cég neve

    Le Bistro Bár Kft

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 550e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Feladatok, melyek Szakács kollégáinkra (Grill pályás, Sushi, Meleg-Hideg pályás, Lángos készítő) várnak:
- nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek     elkészítése
- ételek ízesítése, szakosított tárolása, adagolása, tálalása
- az előírt technológiai és hatósági folyamtok betartása
- az elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
- munkakörnyezet tisztaságának biztosítása

Elvárások

A pozícióhoz tartozó elvárások:
- szakirányú végzettség
- min. 1-2 év tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
- elkötelezett, szakmáját szerető
- munkatervezési és szervezési készség
- jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

- jövedelem: 2.500 - 3.000 Ft/óra, (12 órás műszak) havi kifizetés
- napi étkezés, kávé
- szakmai fejlődési lehetőség
- professzionálisan felszerelt konyha, igényes munkakörnyezet
- stabil, kiszámítható munkarend és stabil tulajdonosi háttér

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Budapest egyik kiemelkedő gasztronómiai cégcsoportja Szakács (Grill, Sushi, Meleg-Hideg konyhás, Lángos sütő) kollégákat keres a Kopaszi-gáton lévő éttermeibe. (Le Bistro étterem, Kopaszi Kert étterem)
Biztos háttérrel rendelkező éttermeink, egyedi ízlésvilággal és stílussal rendelkeznek.
Lendületesen bővítjük és fejlesztjük ezen éttermeinket, ennek is köszönhető, hogy színvonalas munkalehetőséget teremtünk, mind a meglévő, mind a leendő kollégáink részére egy csodálatos környezetben.

A Jelentkezem gomra kattintás után csatolja fényképesönéletrajzát!