• Cég neve

    KRISTÁLY HOTEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    8400 Ajka, Korányi Frigyes utca 20.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Aktív és kreatív munkavégzés a konyha különböző részterületein, nyersanyagok előkészítése feldolgozása, hideg és melegételek készítése és esztétikus tálalása. Büfé reggeli, bankettek, bekészítések és menü étekztetés lebonyolítása. Konyhai higiénia és élelmiszerbiztonsági szabályok betartása.

Elvárások

Szakirányú végzettség, min 1 év tapasztalat. Vendégorientált személyiség. Igényes, önnálló, dinamikus munkavégzés. Megbízhatóság, kreativitás, csapatban való munka szeretete.

Előnyt jelent

Szállodai szakmai tapasztalat és A'la carte-ban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Szakmai fejlődési lehetőség.
Teljes munkaidős hosszú távú munkalehetőséget ajánlunk.
Versenyképes jövedelem.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Kristály Hotel Kft. csapata a Kristály Hotel 4* szállodájában található Prestige étteremébe egész éves állásra keresi gyakorlattal rendelkező új szakács kollágáját.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!