Szakács-konyhafőnök

  • Cég neve

    Eventrend Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Római part

  • Fizetés

    Nettó 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Római part több évtizedes múlttal rendelkező önkiszolgáló éttermébe, az EVEZŐS SÖRKERTBE keressük KONYHAFŐNÖK kollégánkat!

Feladatod lesz:
  • éttermünk étel kínálatának elkészítése, az ételek tálalása
  • az ételkészítési sztenderdek maximális, következetes betartása a főzés, tálalás során, beleértve a munkafolyamatokat, higiéniai elvárásokat
  • a konyha munkájának irányítása, szervezése és felügyelete
  • a konyha gazdálkodásának betartása és betartatása, dokumentálása

Elvárások

  • rendelkezel szakirányú végzettséggel és legalább 5 év releváns szakmai tapasztalattal
  • magabiztos szakmai tudással bírsz
  • van vezetői tapasztalatod
  • csapatjátékos vagy
  • pontosan, precízen dolgozol nyomás alatt is
  • megbízható és önálló vagy
  • igényes vagy a környezetedre és a munkádra

Amit kínálunk

  • biztos, bejelentett munka, azonnali munkakezdéssel
  • támogató vezetőség, kiválóan összeszokott és motivált csapat
  • szakmai továbbképzések, folyamatos fejlődési lehetőségek
  • heti 4-5 nap, havi 200 óra (hétvégi munkavégzés is), munkaidő 10-21 h
  • havi fizetés nettó 600.00 Ft
  • személyzeti étkezés
  • cégcsoportos kedvezmények
  • kölcsönös elégedettség esetén munkalehetőség más egységeinkben

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat!