Szakács

  • Cég neve

    Kincses Bolt Kft.

  • Munkavégzés helye

    8229 Csopak, Homokbánya utca 31.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 750e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ételeink magas színvonalú, receptúra szerinti elkészítése,
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása,
  • konyhai berendezések, gépek, eszközök felelősségteljes használata,
  • higiéniai előírások betartása.

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat (á la carte),
  • igényes munkavégzés,
  • pontosság, precizitás,
  • csapatmunkában való aktív részvétel,
  • heti 5 nap munka, hétvégi, esti munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • Környékbeli lakos.

Amit kínálunk

  • Havi nettó 350.000 – 750.000 Ft (megegyezés szerint, munkatapasztalat alapján),
  • lendületes, jókedvű, támogató csapat,
  • napi kétszeri meleg étkezés, igény esetén szállás, utazási hozzájárulás,
  • modern, felújított konyha,
  • konyhai nyitvatartási idő (szezonban): 12:00-22:00,
  • fix pihenőnap: kedd, plusz egy szabadnap beosztás szerint.

Céginformáció

Csopak egyik legszebb dűlőjén található, dinamikusan fejlődő Borteraszunk pörgős konyhai legénységébe kezdő és tapasztalattal rendelkező SZAKÁCS kollégákat keresünk a szezonra (áprilistól október végéig).

Ha a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, várjuk fényképes önéletrajzodat.