Szakács

  • Cég neve

    Kert Bisztro Kft.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Thököly út 57b.

  • Fizetés

    Nettó 2 700 - 3 200 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Zuglóban A Kert Bisztró szakács csapatába új munkatársat keres.
Ha szeretnél szakmailag fejlődni, különleges alapanyagokkal dolgozni, várunk csapatunkba! Éttermünkben sokféle termékkel dolgozunk, mint például magas minőségű marha steakek, vadhúsok, homár, polip, rákok, különleges tengeri halak.
Feladatok:
- pálya ételeinek előkészítése, befejezése és tálalása
- étterem standarjainak betartása
- húsok, halak, tenger gyümölcsei szakszerű előkészítése
- raktárkészlet figyelése, beérkező áruk elpakolása FIFO elv szerint
- eszközök, berendezések és a munkaterület tisztán tartása

Elvárások

- szakirányú végzettség, minimum 2 éves szakmai tapasztalat
- nyitottság az új ismeretek elsajátítására, rugalmasság, kitartás és terhelhetőség
- HACCP előírások ismerete
- gasztronómiai trendek, irányzatok ismerete

Amit kínálunk

- stabil, 8 éve működő munkahely
- kiemelkedő, teljesítményarányos bérezés, bónuszok
- klimatizált konyha
- heti 4 nap munka
- munkaruha biztosítása
- munkahelyi étkezés biztosítása
- minőségi alapanyagok és konyhatechnológia

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Fényképes önéletrajzzal