Szakács (4.ker, munkaidő: 06:00-15.00-ig)

  • Cég neve

    YOLOFOOD HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1045 Budapest, Berlini utca 47.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A munkavégzés vasárnaptól csütörtökig (péntek, szombat szabad)
  • munkaidő: 06:00-15.00-ig tart.
  • 4. kerületi felfőző konyhánkban, főként magyaros ételeket készítünk, melyeket saját futáraink, sokkolva, dobozolva házhoz szállítanak.

Elvárások

  • Legyen tapasztalatod, de fontos, hogy ne csak A la cart múlttal rendelkezz.
  • Legyél pörgős, nyitott személyiség, akinek nem okoz gondot az emberekkel való kommunikáció, hiszen olyan szakembert keresünk, aki mozgásban tartja a csapatot.

Amit kínálunk

  • 100%-BAN FIZETETT SZABADSÁG
  • Kiemelkedő bérezést,
  • és egy stabil munkahelyet tudunk nyújtani.
  • Nálunk nem kell attól tartanod, hogy elveszted a munkahelyed, hiszen egy nehezebb időszakban is stabilan tudtunk működni és tovább bővülni.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed fényképes önéletrajzod a „Jelentezem” gombra kattintva várjuk.