Kazamata-Bau Kft. (Völgyikút ház) logo

Szakács

  • Cég neve

    Kazamata-Bau Kft. (Völgyikút ház)

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Kopácsi utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Add önmagad, szeresd amit csinálsz, figyelj munkádra, munka környezetedre.
Támogass minket ötleteiddel, légy csapatjátékos!
Hozd magaddal szakmai ismereteidet, a többit a helyszínen meglátod!

Elvárások

Örülünk ha van legalább 1 év szakmai tapasztalatod!
Legyél rugalmas!
Fontos, hogy munkádra és környezetedre figyelj, együtt gondolkozz a csapattal!
Vendégekért dolgozol, ezért a személyes higiénia és a korrekt, megbízható munka alap.

Amit kínálunk

Tudásodnak, hozzáállásodnak és az elvárásoknak megfelelő, korrekt juttatást
5 nap munkavégzést, tervezhető, kiszámítható beosztást.
Biztonságos munkakörnyezetet  - stabil hátterű cég, hosszú távú munkaviszony.

Céginformáció

Több mint 30 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, megbízható Kft. Veszprémbe, a Völgyikút Házba munkájára igényes szakács kollégát keres azonnali kezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.