Szakács

  • Cég neve

    Jamie Oliver’s Diner

  • Munkavégzés helye

    1072 Budapest, Dob utca 16.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Olyan munkatársat keresünk, aki csapatjátékos, jó szándékú, könnyen megérteti magát munkatársaival és hosszú távon tervez.

Elvárások

Számítunk rád, ha:

  • képesített szakács vagy és szakmádban szereztél már tapasztalatot á la carte étteremben
  • logikusan, tisztán, rendezetten és pontosan tudsz dolgozni dinamikusabb estén is egy tiszta, jól felszerelt konyhában

Előnyt jelent

  • Külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de nem szükséges
  • Angol nyelvtudás előny, de nem szükséges.
  • Ha az interjúdon garantálod, hogy pontosan érkezel minden nap.
  • Ha számodra a munka nem a jelenlétet, hanem az aktív cselekvést jelenti

Amit kínálunk

  • igazságos, tisztességes fizetés
  • garantált borravaló a ledolgozott óráid után
  • túlóra bérkiegészítés
  • kiegyensúlyozott óraszámok télen és nyáron
  • elhivatott szakmai tulajdonos és csapat
  • fantasztikus, barátságos, jószándékú munkatársak
  • támogatjuk a sportot, így szuper kedvezményesen biztosítunk fitness-wellness bérletet az étterem melletti fitness clubban /uszoda, kondi terem, szauna
  • 30% kedvezmény minden éttermünkben

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Fontos számodra a jó társaság, szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja, amely Jamie Olivér világhírű vendégszeretetét közvetíti? Ha a válaszod igen, akkor nálunk a helyed! Jelentkezz Jamie Olivér bisztró jellegű éttermébe, a „Diner”-be, a pezsgő hangulatú Gozsdu Udvarba, ahol az egyedileg összeállított étlap Jamie klasszikus amerikai ételeit kínálja, őszinte, barátságos és kiváló szervízzel.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod és térj ki kérlek az alábbiakra: -mit tanácsolnál az előző főnöködnek? -teljes vagy részmunkaidős állást keresel?