Szakács

  • Cég neve

    Hotel Vendég Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 204.

  • Fizetés

    Nettó 1 800 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

XIV. kerületi szállodába szakács munkatárs jelentkezését várjuk menüs ebéd lefőzésére (1 leves-1 főétel), hétfőtől péntekig, esetenként hétvégi reggeli/vacsora elkészítésére. Munkaidő hétköznapokon 9.00-16.00 között, a pozíció azonnal betölthető.

Elvárások

Képesség heti menü összeállítására, napi menü lefőzésére, heti nyersanyagigény összeírására.

Előnyt jelent

Tekintettel a napi 6 órás munkavégzésre, nyugdíjas szakácsok jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével lehet.