Szakács

  • Cég neve

    Hotel Golden Palace Kft.

  • Munkavégzés helye

    2132 Göd, Kádár utca 49.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyersanyagok feldolgozása, előkészítése
  • Ételek elkészítése, tálalása, receptúrák követése
  • Alapanyagok készletezése, fogyások nyomon követése
  • Nagykonyhai gépek (sütők, sokkoló, rostélyok stb.) biztonságos működtetése.
  • Munkaterület és eszközök rendben és tisztán tartása
  • Együttműködés a teljes konyhai személyzettel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, vagy több éves releváns tapasztalat szakács munkakörben
  • Önálló munkavégzés képessége, de csapatban is tudjon dolgozni
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Szeresse fejleszteni magát, és legyen nyitott a kihívásokra
  • Elkötelezettség a minőségi munkára

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, teljes munkaidős munkalehetőség
  • Korrekt munkafeltételek, versenyképes fizetés
  • Modern, 4 csillagos szállodai munkakörnyezet
  • Tervezhető műszakbeosztás
  • Lendületes, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Golden Hotel Golden Palace Göd új, 4 csillagos szállodája, prémium szolgáltatásokkal. Elhivatott csapatunkkal és minőségi szolgáltatásainkkal célunk, hogy minden, nálunk megszálló vendég egyedi élményekkel gazdagodva, elégedetten térjen haza otthonába.

Légy részese egy új kihívásnak és csatlakozz hozzánk szakács pozícióba!

Felkeltette érdeklődésed szakács álláslehetőségünk? Akkor küldd el nekünk fényképes önéletrajzod!