Szakács

  • Cég neve

    HOTEL CABERNET Kft

  • Munkavégzés helye

    7772 Villánykövesd

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a séf utasításai szerint az ételek elkészítése
  • az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • a gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása
  • a sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások

  • éttermi vagy szállodai tapasztalat
  • középfokú szakképesítés
  • rugalmasság, csapatmunka szeretete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság

Előnyt jelent

  • pozitív hozzáállás az élethez! :)

Amit kínálunk

Megbízható állás, jó bérezéssel, 40 Ft/km útiköltségtérítéssel (Villánytól 3 km, Pécstől 25 km)! Rugalmas munkaidőbeosztás, élhető életvitel (max 200 munkaóra/hó), kivehető szabadság és fizetett ünnepek, megbecsültség, emberséges vezető gárda, fejlődési lehetőség, csodás vidéki környezet! Nyitottak vagyunk a munkavállalók ötleteire is, illetve szakmai fejlesztésre, ha van erre igény/nyitottság! EGÉSZ ÉVES ÁLLÁS, TÉLEN IS NYITVA VAGYUNK!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

25 szobás szállodánkban élménycsomagokat értékesítünk, melynek keretében a vendégek megismerhetik a Villányi Borvidéket. Ennek keretében sor kerül borkóstolókra, borvacsorákra gyönyörű Pinceéttermünkben, nagy hangsúlyt helyezünk arra, hogy a vacsora sem csak egy vacsora, hanem egy gasztronómiai élmény legyen. Burgerbárunkban (Sárga Ház Borgerező) streetfood jellegű ételeket készítünk, amellyel a fiatalabb generációt kívánjuk megcélozni.

Emellet számos programot szervezünk vendégeinknek, így pincetúrákat, kirándulásokat, lovaskocsikázást, élményszüretet, stb. Vendégeink szeretnek minket a családias hangulatért, amelyet Kollégáink is tovább tudnak adni, köszönhetően a jó csapatnak, és a jó viszonynak a vezetőség és a munkavállalók között.

Ha szeretnél egy felfutó szállodában és a'la carte étteremben izgalmas félpanziós menüket, kézműves burgereket, nemzetközi street food ételeket készíteni, jelentkezz hozzánk SZAKÁCSNAK! Szeretettel várunk Csapatunkba!

Fényképes önéletrajz elküldése.