Hilton Garden Inn Budapest City Center logo

Szakács

  • Cég neve

    Hilton Garden Inn Budapest City Center

  • Munkavégzés helye

    Budapest VI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása különböző konyhatechnológiák alkalmazásával
  • Ételek elkészítése és tálalása megrendelés alapján
  • Látványkonyhához érkező vendégek rendeléseinek előkészítése
  • Kollégák segítése és összehangolása
  • Konyhai higiénia és élelmiszerbiztonsági szabályok szigorú betartása

Elvárások

  • Pontos, megbízható és környezetére igényes munkavégzés
  • Magas munkabírás és terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • HACCP ismeretek és szállodai konyhai tapasztalat előny
  • Alapszintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Ingyenes parkolási lehetőség és kerékpártárolás
  • SZÉP kártya juttatás
  • Központi, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyszín
  • Munkaruházat biztosítása
  • Kedvezmények a Hilton szállodáiban
  • Csapatépítő tréningek
  • Napi étkezés biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség modern környezetben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hilton a világ vezető vendéglátó-ipari vállalata, amely a szálláshely-szektort felöleli, a luxusszállodáktól és üdülőhelyektől a hosszú távú tartózkodásra jogosító lakosztályokig és a közepes árú szállodákig. A Hilton közel egy évszázada a legjobb szállást, szolgáltatást, kényelmi szolgáltatást és ár-érték arányt kínálja az üzleti és szabadidős utazóknak. A Hilton elkötelezett amellett, hogy folytassa hagyományát, hogy kivételes vendégélményt biztosítson globális márkái között.

Küldd el önéletrajzodat és csatlakozz csapatunkhoz!

Legyél részese a Hilton csapatának és dolgozz egy olyan környezetben, ahol az exkluzív szolgáltatások és fejlődési lehetőségek várnak!