Szakács (Hideg/Meleg konyha)

  • Cég neve

    InterContinental Budapest

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 12-14.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  •  A konyhafőnök munkájának támogatása
  • Hideg/ Meleg konyhai feladatok ellátása
  • A konyhai feladatok ellátása, alapanyagok előkészítése
  • Ételek elkészítése, raktározása és tálalása
  • A vendégkérések magas szintű teljesítése
  • A szálloda ételkészítésre vonatkozó minőségi előírásainak maximális betartása
  • A munkavédelmi, egészségügyi, higiéniai és tűzbiztonsági előírások betartása betartása

Elvárások

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség (szakács)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kreatív gondolkodás
  • Pontos, megbízható, gyors munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása (délelőtt, délután)

Előnyt jelent

• Szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Alapfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Napi 8 órás műszakok
  • Heti 5 nap munka, 2 nap szabadnap
  • Stabil, hosszú távon kiszámítható munkahelyi háttér
  • Cafeteria
  • Térítésmentes étkezés
  • Munkaruha
  • 13. havi bér
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes dolgozói szobaárak Magyarországon és a szállodacsoporton belül

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette figyelmedet, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva!