Szakács - Hévíz

  • Cég neve

    ENLOYD Kft.

  • Munkavégzés helye

    Hévíz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb létesítményüzemeltetetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Cégünk teljes munkaidős, gyakorlattal rendelkező Szakács munkatársat keres hévízi kirendeltségébe.

Feladatok:

  • Ételek készítése és tálalása;
  • Konyhai feladatok szervezése, a dolgozók munkájának koordinálása;
  • Meglévő készletek felmérése, a szükséges nyersanyagok megrendelése és feldolgozása;
  • Gondoskodás a receptúrák betartásáról;
  • Étlap szerinti étkeztetés.

Elvárások:

  • Szakács végzettség;
  • Környezetére és önmagára igényes munkavégzés;
  • Pontosság, önállóság;
  • Egészségügyi alkalmasság.
  • minimum 1 év tapasztalat

Munkarend, munkaidő:

  • 8 órás munkaidő, váltott műszak (06:00 – 14:30; 11:30 – 20:00);

  • Hétfőtől vasárnapig tartó munkavégzés, heti 2 szabadnappal.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;

Munkavégzés helye:

  • Hévíz