Szakács

  • Cég neve

    HARIS GASZTRONÓMIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Maros utca 28.

  • Fizetés

    Nettó 2 800 - 3 100 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budán a Városmajorban, több mint 25 éve nagy sikerrel működő Mezzo étterembe keresünk önmagára és munkájára igényes szakképzett, gyakorlattal rendelkező szakács/szakácsnő kollégát, aki jól tud csapatban dolgozni és egyéni kreativítását is kellően tudja alkalmazni.
Olyan munkaerőt keresünk, akinek nem okoz gondot, ha bevált receptúrák szerint kell főznie és hosszú távra tervez.
Havi 15-17 munkanap, 09.00-22.00-ig.
Fizetés minden hónap 1-én és 16-án, 3000-Ft/óra

Elvárások

Gyakorlat, Tisztaság, Pontosság

Előnyt jelent

Húsos pályán nagy tapasztalat

Amit kínálunk

Megfelelő bérezés, 8 órás bejelentés, augusztusban két hét fizetett szabadság, karácsonykor, szilveszterkor, húsvétkor, pünkösdkor zárva! Utazási hozzájárulás

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Haris gasztronómia Kft 1994 óta létezik a cég, stabil tulajdonosi háttér
1994-től 2010-ig John Bull Automobil Pub
2010-től Mezzo music étterem