Szakács

  • Cég neve

    H-Event Kft.

  • Munkavégzés helye

    8237 Tihany

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Tihanyi magánkikötőbe szakácsot keresünk, májustól szeptemberig.
Nem csárda étterem, grill ételekre szakosodott étlap!

Elvárások

Szakmai tapasztalat ajánlott, előnyt jelenthet.
Egytemista és főiskolás is lehetsz!

Előnyt jelent

Ha szereted amit csinálsz!!

Amit kínálunk

Bejelentett munkaviszony, étkezés, szállás megoldható.

Céginformáció

25 éve dolgozunk a Balaton északi partján, összeszokott csapattal, akik mindig keresik a hozzájuk hasonló embereket!

Jelentkezés gombra kattintás után, kérlek, csatold fényképes önéletrajzodat!