Szakács (győri kórház)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • alapanyagok előkészítése,
  • ételek elkészítése a konyhafőnökkel egyeztetett receptúrák alapján,
  • tálalási feladatok ellátása,
  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint,
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

Elvárások

  • szakács végzettség!
  • min. 2-3 éves szakács gyakorlat(előny, de nem feltétel a nagyüzemi, főzőkonyha),
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • pontos, önálló, munkájára, önmagára és környezetére igényes, kulturált ápolt megjelenés,
  • „B” kategóriás jogosítvány szükséges.

Amit kínálunk

  • ingyenes melegétkezés,
  • ingyenes kávé,
  • minőségi, modern új munkaruhát biztosítunk számodra,
  • „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás szakemberekkel),
  • dolgozói ajánlói rendszer,
  • kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte szerződött partnereinknél,
  • fizetett szabadság,
  • korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,
  • kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,
  • szakmai irányítás a betanulási időszak alatt is,
  • folyamatos belső-és külső szakmai tréningek,
  • országos versenyeken való részvétel lehetősége,
  • korrekt csapat, kellemes, kultúrált munkahelyi légkör.

Munkarend: Folyamatos műszakrend, H-V-ig, 1 műszakos, napi 8 óra munkaidő, állandó délelőtt.

Munkavégzés helyszíne: Győri kórházban működő főzőkonyha.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dolgozz Közép-Európa legnagyobb közétkeztető cégénél.
Magyarországon közel 74 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és

iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.