Szakács

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Sárvár, Vas megye, Magyarország

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szakács

Szenvedéllyel főzöl és rendelkezel több év szakács munkakörben szerzett tapasztalattal? Szeretsz csapatban dolgozni, és a kulináris kihívások sem ijesztenek meg? Akkor Téged keresünk a SÁRVÁRI partnerünkhöz SZAKÁCS pozícióba!

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Konyhai személyzet koordinálásra, motiválása;
  • Kreatív, változatos ételek megkomponálása, étlap tervezésében való részvétel;
  • Konyha gördülékeny működtetéséért felelősségvállalás.

ELVÁRÁSOK

  • Rendelkezz legalább 3 év szakács munkakörben szerzett tapasztalattal;
  • Kiváló vezetői és kommunikációs készségekkel rendelkezel;
  • Tudod vállalni a rugalmas beosztást hétvégi munkavégzéssel.

AMIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNI

  • Bejelentett munkaviszonyban dolgozhatsz egy stabil cégnél;
  • Versenyképes juttatási csomagra számíthatsz;
  • Heti 40 órát dolgozol, a túlórákat pedig elszámolják Neked.

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • ​​​​​​Munkavégzés helye: Sárvár
  • Munkarend: változatos munkarend, heti 40 óra (12 órában, vagy 8 órában)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.