Szakács (GH-1430)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Balatonfüred

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. Magyarország piacvezető szállodaláncának balatonfüredi egységébe keres új munkavállalót, határozott munkaszerződéssel 2024 május 1.-2024 szeptember 30. szóló időszakra, az alábbi pozícióra: SZAKÁCS

Főbb feladatok, munkák:

  • Nyersanyagok előkészítése és feldolgozása
  • Streetfood és grill ételek készítése
  • Ételek raktározása és tálalása
  • A vendégkérések magas szintű teljesítése
  • Az ételkészítésre vonatkozó minőségi előírásainak maximális betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns végzettség
  • Vendégcentrikus hozzáállás
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása
  • Rendezett, rendszerezett munkamódszer

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szálloda/vendéglátóiparban szerzett végzettség és tapasztalat
  • Éttermi, streetfood tapasztalat
  • Gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Képzések, fejlődési és előrelépési lehetőségek várnak rád
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül próbaidő után
  • Kiváló munkavégzés esetén, további munkalehetőség valamelyik Magyarországi szállodánkban

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács