Szakács

  • Cég neve

    GASTSZOLG KFT

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapest területén lévő irodaépületek éttermeibe, tapasztalattal rendelkező szakácsokat keresünk, teljes munkaidőben. Munkaidő hétfőtől péntekig.
Jelentkezéskor, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Feladatok:
  • Átveszi mennyiségileg, minőségileg az árut.
  • Kivételezi az étlap szerinti ételekhez szükséges nyersanyagot.
  • A kivételezett nyersanyagból legjobb tudása szerint készíti a szükséges mennyiségű és minőségű ételt.
  • Az elkészült ételt létszám szerint elosztja a tálalók között.
  • Figyelemmel kíséri, hogy a megbízott dolgozó szabályosan eltette-e az ételmintát.
  • Irányítása alá tartoznak a konyhai kisegítők.
  • Ellenőrzi, hogy a konyhai kisegítők megfelelően tiszta ruhában jelentek- e meg munkavégzésre, és betartják- e az NÉBIH és a HACCP-által előírt személyi és tárgyi higiénés szabályokat.
  • A’la carte étlapot tervez

Elvárások

  • 3-5 év munkatapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Egészségügyi kiskönyv megléte

Várjuk szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.