Szakács

  • Cég neve

    GASTROGOLD Kft.

  • Munkavégzés helye

    8636 Balatonszemes, Bajcsy-Zsilinszky út

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az étlapunkon szereplő ételek magas színvonalon, előre megadott receptúra szerint történő elkészítése;
  • Alapanyagok előkészítése és feldolgozása;
  • Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata;
  • A magas higiéniai követelményrendszer betartása.

Elvárások

Várunk csapatunkban, ha
  • szakmai fejlődésre vágysz, de van már szakácsként szerzett tapasztalatod;
  • szeretsz magyar alapanyagokkal, magyar receptekkel dolgozni;
  • nyitottan állsz a csapatmunkához.

Előnyt jelent

Hasonló stílusú konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Kistücsök Food & Room, Balatonszemes
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, korszerű felszerelés;
  • Stabil szakmai háttér;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Kiszámítható beosztás, versenyképes fizetés;
  • Személyzeti étkezés;
  • Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Koncepciónk alappillére a gasztronómiai hagyományok tisztelete, valamint a régió kínálta alapanyagok széles körű használata és a helyi gazdálkodók, borászok támogatása. A folyamatos megújulás érdekében étlapunk szezonális ajánlatát hat hetente cseréljük, így minden évszakban két különböző ételekből álló menüsor áll a vendégek rendelkezésére, az állandó egész éven át elérhető hagyományos ízvilágot képviselő fogások mellett. Szezonális étlapunk központi elemei, a Régiónk Ízei menü és ugyanezen tematika mentén a keresleti igényeket figyelembe véve, a 2020-as évben bevezetett Régiónk Vegán ízei menü, melyek mindegyike négy-négy fogást tartalmaz. Jelentős mérföldkőnek számít életünkben, hogy 2021. őszén megnyílt szálláshelyünk, amellyel célunk, hogy komplex gasztronómiai – turisztikai élményt nyújtsunk vendégeink számára tartózkodásuk során. Kialakításra került a Séfszoba, mely tökéletes helyszínt biztosít tematikus rendezvényeinknek, vacsoraestjeinknek, valamint gasztronómiai fókuszú, privát vagy üzleti eseményeknek egyaránt. A Séfszoba különlegessége, hogy szakácsaink munkáját a látványkonyhában élőben, illetve képernyőkön keresztül is figyelemmel kísérhetik. A főzőestek során ismert séfeket, a minőségi gasztronómia iránt elkötelezett barátokat invitálunk meg egy-egy menüsor megalkotására – ezzel átadva vendégeink számára az étel és ital szeretetét, valamint az általunk képviselt értékeket, gondolatokat és életérzéseket, melyek nap mint nap motiválnak minket is.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzod.