Szakács

  • Cég neve

    FERCSILL-2013 Bt.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ételek előkészítése, főzése és tálalása
  • A konyhai eszközök, berendezések és munkaterületek karbantartása, tisztítása és előkészítése.
  • Az alapanyagok  tárolása, kezelése és felhasználása,
  • Receptek követése és új ételek kifejlesztése.
  • A munkatársakkal való együttműködés a munkafolyamatok hatékonyabbá tétele érdekében.
  • Higiéniai és élelmiszerbiztonsági előírások betartása.
  • A konyhai folyamatok és a minőségellenőrzés dokumentálása.
  • A vendégek igényeinek és visszajelzéseinek figyelembe vétele az ételek elkészítése során.

Elvárások

Szakács végzettség, legalább 1 év tapasztalat, kreativitás, szakma iránti szeretet
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készségek.
  • Jó szervezőkészség , a munkafolyamatok megtervezésének képessége.
  • Gyors, hatékony és precíz munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk

Fix bér, + jutalék,
Heti 4 nap, jogtisztán bejelentett állás

Céginformáció

Újonnan nyíló étterem

Fényképes Önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintással,
vagy az alábbi telefonszámon: 0630/9498680