Szakács

  • Cég neve

    Fenyőgyöngye Vendéglő KKT.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Szépvölgyi út

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Majdnem 100 éves vendéglőnkbe keresünk új kollégát, aki segíteni tud a megnövekedett forgalom kiszolgálásában. Teljes munkaidős, nem idénymunka.
Heti 40 órás munkaidő, fix órabér, forgalomfüggő havi bónusz.
Várjuk pályakezdők jelentkezését is.

Elvárások

Pontos, tiszta munkavégzés, akarjon és tudjon csapattagként dolgozni - egymást segítve.

Előnyt jelent

Konyhafőnökünk és helyettese irányítása alatt képes legyen átvenni és alkalmazni a helyi szokásainkat, munkamenetünket. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.
A jelentkezéshez kérnénk fényképes önéletrajz csatolását.

Amit kínálunk

Teljes munkaidős, határozatlan időre kötött szerződés.
A fix béren kívül forgalom függő havi bónusz, személyzeti étkezés, jó munkaidő beosztás (9-21 óráig, szabad hétvégi napok, havi egy teljes szabad hétvége) és egészségbiztosítási munkabéren kívüli juttatás.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Vendéglőnk 1935 óta működik, a mai napig is bővülő vendégkörrel. A hagyományos értékeket próbáljuk képviselni, folyamatosan igyekszünk fejleszteni magunkat, eszközeinket, hogy az állandó és nagy forgalomnak a lehető legjobban tudjunk megfelelni.

A jelentkezéshez fényképes önéletrajz csatolását kérjük