Szakács

  • Cég neve

    Eventrend Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    1093 Budapest, Vámház körút 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A pesti Nagy Vásárcsarnokban található, az Eventrend cégcsoporthoz tartozó, turisták által kedvelt magyaros, prémium önkiszolgáló Fakanál Étterem keresi SZAKÁCS kollégáját NAPPALI munkavégzésre! Nincs éjszakába nyúló műszak, igazi család-barát munkahely vagyunk! Éttermünk olyan nyitvatartással üzemel, hogy az estéket már családoddal, barátaiddal töltheted.
Elhivatott PÁLYAKEZDŐK jelentkezését egyaránt várjuk!

Feladataid lesznek majd:
  • 10-12 féle főétel, 6 féle köret, 2-3 féle leves, 2 féle desszert elő- és elkészítése fix receptúrák szerint, majd pultokba töltése kis adagokban, frissen
  • húsok vágása, szeletelése, kockázása

Elvárások

  • van szakmai végzettséged
  • ismered és szereted a házias magyar konyhát
  • ha hosszútávra tervezel
  • bírod az egyenletes munkavégzést

Előnyt jelent

  • magyaros konyhán szerzett tapasztalat
  • több év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?
  • kiváló helyen vagyunk, tömegközlekedéssel bárhonnan nálunk vagy fél óra alatt
  • napközben vagyunk nyitva, vasárnap szabad, ünnepnapok szabadok
  • prémium önkiszolgáló étterem vagyunk, népszerű, magyaros ételeket kínálunk
  • kiszámítható és tervezhető a munka, heti 4 nap, (heti cca 40 óra, azaz kb 10 óra/nap ---> vannak rövidebb - hétfő és szombat, illetve hosszabb - kedd-péntek- munkanapok, de legkésőbb 18-kor vége van a műszaknak)
  • műszak kezdés: reggel 6-kor
  • stabil és összeszokott csapatunk van, segítőkész és rugalmas konyhafőnökkel
  • fejlődési- és továbblépési lehetőséget nyújtunk, életre szóló karrier-programban való részvételt
  • jó munkakörülményeket biztosítunk
  • személyzeti étkezést biztosítunk (1 leves és egy főétel, amit haza is tudsz vinni)
  • napi kávét/üdítőt is adunk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed (lehetsz tapasztalt vagy akár pályakezdő kolléga), jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével! Fizetésedet a szakmában eltöltött évek és tapasztalatok alapján fogjuk megbeszélni. Köszönjük a bizalmat!