Szakács

  • Cég neve

    Eventrend Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    1073 Budapest, Erzsébet körút 9.

  • Fizetés

    Nettó 480e - 480e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az Eventrend Grouphoz tartozó Anantara New York Palace Budapest Hotel***** nemrég megnyílt éttermébe, a White Salonba keresünk SZAKÁCS kollégákat!

Feladataid lesznek majd:
  • az adott pályának a megfőzése, tisztán tartása és rendszerezése
  • recepteknek a betartása
  • HACCP betartása és ismerete
  • mise en place kontrolálása

Elvárások

  • higiéniai előírásoknak való megfelelés
  • precíz és pontos munkavégzés
  • tisztelet a munkatársak, a munkahely és az alapanyagok felé
  • koncentráció és maximalizmus
  • alapanyag ismeret
  • kreatív és nyitott gondolkodásmód
  • modern konyhatechnológiák ismerete
  • csapatban való kommunikáció és munkavégzés

Amit kínálunk

  • havi munkabér bónuszokkal együtt nettó 480 000 Ft
  • amennyiben van túlóra lehetőség azt egységesen nettó 3000 Ft/órabérrel számoljuk
  • előre tervezhető beosztást
  • fizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)
  • teljesen újonnan felszerelt konyhát, korszerű munkakörnyezetet és felszereléseket
  • tanulási és fejlődési lehetőségek
  • karrierlehetőséget, előrelépési lehetőséget Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában
  • továbbképzéseken való díjmentes részvételt
  • személyzeti étkezést, minőségi munkaruházatot
  • 70%-os kedvezményt az Eventrend Group egységeiben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát!