Szakács

  • Cég neve

    Eventrend Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Gundel Károly út 4.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 500e Ft havi bér Nettó 20e - 90e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az Eventrend Grouphoz tartozó ikonikus városligeti Gundel Étterem bővíti csapatát, HIDEG- ÉS MELEGKONYHÁS SZAKÁCS kollégát keres!

Feladataid közé tartozik majd:
  • hideg- és melegkonyhás feladatok magas szintű ellátása

Elvárások

Olyan embert keresünk, aki...
  • legalább 5 év tapasztalattal rendelkezik szerviz konyhában (nem pedig termelőben)
  • rendezetten és logikusan megtervezve képes a mindennapi feladatokat elvégezni
  • szereti a kihívásokat
  • jó csapattal, igényesen szeret dolgozni
  • nyitott az új dolgokra, feladatokra és vannak tervei a jövőre nézve
  • precízen és pontosan dolgozik nagy nyomás alatt is

Előnyt jelent

  • 5-7 év á la carte éttermi tapasztalat

Amit kínálunk

  • rugalmas lehetőségeket Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában
  • továbbképzéseken való díjmentes részvételt
  • nettó 450.000 - 500.000 Ft-os fizetést (tapasztalattól függően)
  • túlórákat külön elszámoljuk!
  • próbaidő letelte után bónuszt is adunk az étterem forgalmától függően (5-20%)
  • 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • előre tervezhető beosztást (brigádrendszer szerint)
  • fizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)
  • munkaruházatot, precíz munkakörnyezetet, folyamatosan modernizált, frissített felszereléseket
  • személyzeti étkezést
  • szükség esetén parkolót tudunk biztosítani
  • következetesen képviselt magyar gasztronómiai hagyományokat
  • 70%-os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group éttermeiben és kávézóiban

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőségeket kínálnak munkatársaink számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem küldje el fényképes szakmai önéletrajzát!