Homoky Hotels Tiliana Hotel Kft. logo

Szakács- Etalon étterem – Hotel Tiliana ****

  • Cég neve

    Homoky Hotels Tiliana Hotel Kft.

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest, Hárshegyi út 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Főbb feladatok, munkák

Budapesten a II. kerületben lévő 4 csillagos  szállodában működő étterembe megbízható  és elhivatott munkatársat keres.

  • A kijelölt ételek technológiai előírások szerinti előkészítése konyhafőnök iránymutatásai alapján
  • Szállodai büféasztalra (reggeli, ebéd, vacsora, snack-ek) megfelelő ételek elkészítése, nagy mennyiségben való főzés
  • Konyhai terület, saját pálya rendben tartása
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása.
  • Konyhai berendezések, gépek, eszközök felelősségteljes használata
  • Konyhai higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Alapos, precíz, önálló munkavégzés a'la carte pályán is
  • Elhivatottság, kreativitás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízható, önmagára és munkájára is igényes személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Modern eszközökkel felszerelt konyha
  • Színvonalas szállodai környezet
  • Személyzeti étkeztetés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

A jelentkezem gombra kattintás után küldje el fényképes önéletrajzát!