Szakács

  • Cég neve

    duplaW Kft.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Németvölgyi út 17.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budán, a Németvölgyi úton, egy gyönyörű kertben lévő villa épületben várja vendégeit a Villa Bagatelle Bistro, mely konyhájára keressük új szakács munkatársunkat teljes munkaidőben, hosszú távra.

Bővülő csapatunkba szakácsot keresünk hideg és melegkonyhai munkára egyaránt.

Hideg- és melegkonyhánkon minőségi alapanyagokkal és eszközökkel dolgozhatsz. 100%-ban bejelentett állást, tiszta kereteket biztosít pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező cégünk.

Nálunk nincs éjszakázás, éttermünk 19 órakor bezár.

Elvárások

Ha úgy érzed, hogy

  • csapatjátékos vagy és hosszú távon szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni,
  • szeretnél prémium minőségű alapanyagokkal és eszközökkel dolgozni,
  • szívesen tanulsz új dolgokat, nyitott vagy és szereted a „próbáljuk meg!” mondatot
  • van hideg- vagy melegkonyhai tapasztalatod
  • kreatív vagy amikor szükség van innovációra és a tűz is megvan benned,
  • rugalmas vagy, ha az élet úgy kívánja,
  • izgalmasnak, lehetőségekkel telinek látod a vendéglátás világát

akkor biztosan szeretnénk veled találkozni és személyesen is megismerni. Gyere el hozzánk, nézd meg a munkavégzés körülményeit és beszélgessünk a lehetőségekről!

Amit kínálunk

Ha csatlakozol hozzánk, akkor mi biztosítjuk számodra

  •  a tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést; fizetett szabadságot;
  • egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget;
  • gyönyörű környezetet, minőségi konyhát;
  • minőségi alapanyagokkal való munkavégzést, alkalmanként extra alapanyagokkal való ismerkedést;
  • tervezhető beosztást;
  • folyamatos fejlődési lehetőséget;
  • kísérletezési lehetőséget
  • munkanapjaidon ebédet
  • kiváló minőségű termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget
  • egy dinamikus, fiatalos csapatot, közösséget
  • rendszeres csapatépítő eseményeket
  • és egy támogató közeget fejlődési lehetőséggel.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Villa Bagatelle, mint családi vállalkozás 2010-ben indult útjára, mára már három termelőegység - pék-, cukrászműhely és hideg, meleg konyha - frissen készült termékeit kínálja két üzletében és a Németvölgyi úton lévő Villa Bagatelle Bistroban. A 12 év alatt a XII. kerület legkedveltebb törzshelyévé vált, napi rendszerességgel visszatérő vendégekkel. A vendégszerető hangulat finom ízekkel párosul, magas minőségű alapanyagokból, egészséges és friss termékekkel, adalékanyagoktól és kompromisszumoktól mentesen. Környezettudatos működésünkkel elérük, hogy az általunk használt csomagoló anyagok és tisztítószerek már közel 80%-ban környezetbarát alapanyagokból készültek.

A 75 fős csapatot a tulajdonos házaspár egyben tartotta a Covid korlátozások ideje alatt is, ezzel megélhetési és anyagi biztonságot nyújtott a munkavállalói számára.

Pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező cégünk, tiszta kereteket, teljes körűen bejelentett munkaviszonyt biztosít dolgozóinak. A dinamikus, fiatalos munkahelyi közösséget rendszeres céges eseményekkel, programokkal erősítjük.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold fényképes önéletrajzodat!