Szakács

  • Cég neve

    Di Stefano Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    4080 Hajdúnánás, Bocskai utca 18.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 480e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 4 napos munkahét
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik kitartóak, motiváltak és a kreativitás jellemzi a munkavégzésüket.

Elvárások

Keressük optimista, csapatjátékos szakács kollégánkat/kolleginánkat!
Elvárásaink rendkívül egyszerűek,szeresd a tisztaságot és amit csinálsz! Légy szerelmese a gasztronómiának! Nem alapkövetelmény a sok éves tapasztalat,csak legyél nyitott a fejlődésre!

Előnyt jelent

Releváns szakmai tapasztalat. Nyomás alatti precíz/ kreatív munkavégzés. Innovatív értékek.

Amit kínálunk

- folyamatos szakmai fejlődés
- versenyképes fizetés
- napi ingyenes étkezés
- munkaruházat támogatás
- 8 órás bejelentés
- fizetett szabadság
- munkába járás támogatás
- fiatal és energetikus csapat tagja lehetsz
-hosszútávú munkalehetőség
Állás típusa: Teljes munkaidő

Céginformáció

Ha szeretnél egy motivált közösséghez tartozni a környék legújabb és legkorszerűbb éttermébe, szakmai értékeidet a tányéraidon megmutatni  a vendégeknek és ezen keresztül megismerni téged a mindennapjaidon, akkor várjuk a jelentkezésed!

A "jelentkezem" gomba kattintás után, kérlek csatold a fényképes önéletrajzod!