Szakács

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Sopronkövesd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • ételek elkészítése Séffel egyeztetett receptúrák alapján,
  • tálalási feladatok ellátása,
  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint,
  • árú átvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével,
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

Elvárások

  • szakács végzettség,
  • tudj és szeress is sütni-főzni,
  • min. 2-3 éves konyhai gyakorlat, (előny a nagyüzemi, főzőkonyha),
  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • pontos, önálló, munkájára, önmagára és környezetére igényes,
  • kulturált ápolt megjelenés.

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés,
  • szép kártya havonta adható,
  • ingyenes céges buszjárat,
  • ingyenes melegétkezés,
  • ingyenes kávé,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • szabad hétvégék,
  • fizetett szabadság,
  • korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • igényes munkakörnyezet, professzionális konyhatechnológia,
  • kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,
  • hosszú távú biztos megélhetés,
  • „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás),
  • szakmai továbbképzések, tréningek,
  • országos versenyeken való részvétel lehetősége,
  • modern, új technológia és felszerelés, saját fejlesztésű koncepciók,
  • sok éve együttműködő, tapasztalt szakmai háttérrel rendelkező központi támogató vezetői csapat.

Munkavégzés helyszíne: Sopronkövesd, (Autoliv gyárában működő Delirest éttermünk és kávézónk).

Munkarend:   hétfőtől-péntekig, 2 műszak (06-14-ig, 10-18 -ig).

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?
Magyarországon közel 73 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban
gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.

Delirest Magyarország Kft. felvételt hirdet a következő pozícióba:

SZAKÁCS, (Sopronkövesd)
(Kiemelt bér, szép kártya, hétfőtől-péntekig, 2 műszak, 06-14-ig, 10-18-ig)

Pályázatodat a „Jelentkezem” gombra kettintva küldheted el nekünk.