• Cég neve

    DELAMI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 10.

  • Fizetés

    Nettó 550e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Sétálóutcai,  jól menő étterembe keresünk szakács kollégát.  Szakács végzettség feltétel ( akár szakmunkás, akár okj-s, akár egyéb végzettség is lehet), de nagy tapasztalatot nem várunk el. Így kezdők, vagy pályájuk elején járók jelentkezését is fogadjuk. Nálunk a tapasztalatnál fontosabb a megbízhatóság, hosszú távra tervezés és a gyorsaság, gyors mozgás! Kizárólag bejelentett főállásra keresünk. Bevált kollégáinkat kiemelten megbecsüljük. Hosszú távú biztos megélhetést, tervezhető jövőt kínálunk!

Elvárások

Szakács végzettség ( akár szakmunkás,  akár okj-s,  akár egyéb ); gyorsaság, megbízhatóság,  hosszú távban gondolkozás

Előnyt jelent

Barátságos, jó természet; lojalitás; jó csapatmunka

Amit kínálunk

Sikeres vendéglátós cég vagyunk.  Évek óta fejlődünk. Hosszú távú, biztos megélhetést kínálunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Jól menő, stabil vendéglátós cég vagyunk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!