MAM BUDA PROJECT Kft. (Kimpton BEM Budapest*****) logo

Szakács (Commis-, Demi-, Chef de Partie)

  • Cég neve

    MAM BUDA PROJECT Kft. (Kimpton BEM Budapest*****)

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Bem József tér 3.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A konyhafőnök munkájának támogatása
  • Hideg/ Meleg konyhai feladatok ellátása
  • A konyhai feladatok ellátása, alapanyagok előkészítése
  • Ételek elkészítése, raktározása és tálalása
  • A vendégkérések magas szintű teljesítése
  • A szálloda ételkészítésre vonatkozó minőségi előírásainak maximális betartása
  • A munkavédelmi, egészségügyi, higiéniai és tűzbiztonsági előírások betartása betartása

Elvárások

  • Együttműködő, csapatjátékos munkavégzés
  • Szakmai végzettség
  • Precíz, lelkiismeretes hozzáállás
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat(Commis chef esetén ez nem elvárás)

Előnyt jelent

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Külföldi munkatapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Része lehetsz a hotel nyitócsapatának,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Szakmailag felkészült, fiatalos csapat,
  • Igényes, modern luxusszállodai munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség, teljes bejelentéssel
  • 13. havi fizetés
  • szervízdíj
  • ingyenes személyzeti étkezés
  • dolgozói kedvezmények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Üdv a Kimpton Bem Budapest világában, ahol közös küldetésünk, hogy szívből jövő emberi kapcsolódásokon keresztül tegyük emlékezetessé vendégeink számára a nálunk töltött idejüket. Ez a szemlélet vezérli összes mozzanatunkat, és ezért fogod te is szeretni a mindennapokat nálunk. Kollégáink mindent megtesznek azért, hogy rendkívül személyes élményeket teremtsenek egymás és vendégeink számára, ezzel átadva az igazi Kimpton életérzést. Légy részese egy új csillag születésének!

Keressük új kollégánkat : Commis-, Demi- és Chef de Partie munkakörbe

A jelentkezem gomb megnyomásával könnyedén jelentkezhetsz álláspályázatunkra. További kérdés esetén keress minket a webes elérhetőségeink egyikén.